TARİHÇE


     Er
dal Ticaret in temelleri 80`li yıllara dayanmaktadır. Firma kurucumuz Şani ERDAL, bu yola biçerdöver ve balya makinası işletmeciliğiyle başlamıştır. 1991 yılında yedek parça, balya ipi ve balya teli satışını küçük bir dükkanda sürdürmüştür. Sıfır balya makinası satışına “PAKSAN“ markası ve kalitesiyle devam etmiştir. Daha sonra makina tamiratına atılmış, Balıkesir`de atölye kurmuş, ustalar yetiştirmiştir.Balya makinalarının 2.el komple bakım onarım ve revizyon edilmiş makinalarıyla da müşterinin göz önünde bulunduğu Erdal Ticaret, ‘Balya Makinası‘ denilince akla gelen ilk isimler arasında yer edinmiştir.
      Firmamız balya makinası ve biçerdöver işinde kendini kanıtlamış olup 2011  yılında diğer tarım makinaları pazarlama işine de girmiştir. Kısa zamanda tarım makinası işiylede firma güvenilirliğinin verdiği güç sayesinde müşteri sayımız hızla yükselmeye devam etmiştir. 100 yılı geçmiş, pazarda adını kanıtlamış olan BAŞAK Traktörleriyle 2013 yılında tanışmış olup pazarını ve ürün gamını genişletmiştir.
       Çiftçinin ihtiyaçlarını, çiftçimiz için A`dan Z`ye temin etmeye devam edeceğiz..


MİSYONUMUZ
     
 
Tüm Türkiye ve dünyada kaliteli, kullanımı kolay ve dayanıklı makinalar üreterek,   tarım sektöründe dinamik, kendini yenileyebilen ve müşteri memnuniyeti esas alan öncü bir marka olmaktır.

VİZYONUMUZ
   
   
Kalite/fiyat oranını en iyi şekilde sağlayarak, geniş ürünleri yelpazesi ile müşteri beklentilerini ve memnuniyetini en üst düzeyde karşılamaktır.


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR